MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 13614554
nr 1361 4554
Stolar
6 st, Plast/Krom
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 november 2020
kl 20:48:41
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr